Reference

Ing. Martin Roman 

Manažer marketingu 

Na pana Svobodu jsem dostal reference od svojí kamarádky s kterým řešila hypotéku na rodinný dům. Ačkoliv není pan Svoboda z Prahy, vůbec to nepoznáte. Ochota, vstřícnost, rychlost, to jsou jeho předností. Nakonec jsme spolu realizovali ne jednu, ale dvě hypotéky. Rozhodně bych neměl čas obíhat banky, procházet se tunami papírů a podmínek a Marek mi vše ochotně vysvětlil a pomohl. Stejně tak byl i přítomen u samotných podpisů a ochotně poradil, když něco nebylo jasné. Velmi si cením navíc toho, jaké dokáže vyjednat podmínky a pokud mu napíšete i o víkendu, nebo o svátku s urgentním dotazem nebo problémem, můžete si být jistí, že ho vyřeší. Ani jeden z nás by nevěřil, že spolu během tří let, budeme řešit asi čtyřikrát hypotéku. Koupě pozemku a výstavba domu, změna na koupi bytu, úvěr a rušení těch dvou předchozích. Kouzelnictví, s kterým pan Svoboda dokáže čarovat mezi produkty (nejen) bankovních domů, je opravdu nekonečné a i on sám se na konci naší (snad poslední cesty), ne kvůli tomu, že už bych s ním nechtěl dělat, ale protože už mi čtyři stačily. Je milé, když Vám i takový odborník jako on na konci řekne, že se sám velmi "zapotil", jak to vše zkombinovat a vymyslet (smích). Ještě jednou moc děkuji za vstřícné a přátelské jednání a Vaše služby. Rozhodně je budu i nadále doporučovat mým známým a přátelům.

Mgr. Dita Hladíková 

Projektová manažerka

Práce Marka Svobody je na špičkové úrovni a i přes komunikaci na dálku zařídil vše na jedničku. Díky němu jsem svou hypotéku měla zajištěnou za nejvýhodnějších podmínek a ve velice krátkém čase. Jeho přístup je přívětivý, s nadšením pro věc. Náhle vzniklé a neočekávané překážky dokázal Marek vyřešit rychle, efektivně a úspěšně. Mohu ho s klidným svědomím doporučit, je to člověk na správném místě - jak lidsky, tak profesně.

Nikola Hessová 

Manažer

"Služby pana Marka Svobody jsem využila, když jsem řešila hypotéku na rodinný dům. Naprosto hypotékám nerozumím, takže jsem hledala někoho, v koho mohu mít důvěru a bude skutečně fundovaný v oboru, aby mi dokázal zodpovědět každý, často i hloupý, dotaz a to klidně v osm večer. Jsem ráda, že jsem takového skvělého poradce našla. Vše klaplo na jedničku."

Eva Šaldová a Jakub Šanda

Asistentka ředitele

"Člověk na svém místě! Spolupráce na úspěšném a rychlém vyřízení hypotéčního úvěru na rodinný dům s panem Svobodou byla velice příjemná a profesionální. Vše řádně vysvětlil, maximálně se nám věnoval a snažil se najít vždy tu nejlepší cestu, či variantu. Jde vidět, že svojí práci dělá rád a záleží mu na svých klientech. Jako člověk je velmi milý, vstřícný a lidský. Díky panu Svobodovi jsme ušetřili spoustu času, peněz a nervů :). Rozhodně doporučujeme :) "

MUDr. Martin Kalous

Zubař

"Díky profesionálnímu i lidskému přístupu a ochotě Marka Svobody se nám splnil náš sen o vlastním bydlení. Sami bychom si takové podmínky hypotéky jen těžko vyjednali. Děkujeme za skvělé jednání, přípravu a realizaci hypotečního úvěru."

Mgr. Danka Grossman

Odborný prodejce

"Velká pochvala pro pana Marka Svobodu! Zařizování hypotéky, jak jsem zjistila není jednoduchá záležitost a odborná pomoc byla nezbytností. Měla jsem štěstí potkat hypotečního poradce, který se postaral o veškerá jednání s bankou, velmi ochotně, efektivně a s přístupem nad má očekávání. Děkuji! S radostí Vás budu doporučovat svým přátelům. Přeji Vám hodně úspěchů!"

Markéta Kožíšková

Zdravotní sestra

"Ráda bych doporučila hypotečního poradce, pana Marka Svobodu, který mi pomohl úspěšně vyřídit hypoteční úvěr za velmi výhodných podmínek v extrémně krátkém čase. Cením si jeho vstřícnosti, flexibility a profesionálního přístupu."

Mgr. Lukáš Slanina

Advokát

"S Markem právě řeším už třetí hypotéku a spolupráce jako vždy probíhá zcela hladce. O nic se nemusím starat a mám jistotu schválení hypotéky s parametry převyšujícími standardní nabídky bank."

Josef Kopecký 

Zaměstnanec ve státním sektoru

"Marka Svobodu znám více než 10 let a s čistým svědomím mohu říct,že to je férový člověk(bohužel jich v dnešní už tolik není), kterému záleží na spokojenosti svých klientů. Nám s přítelkyní pomohl prakticky se vším, co se bydlení týká. Je ochotnej, milej, znalej v oboru a já ho s hrdostí doporučuju svým přátelům.
Máro ještě jednou dík!"

Honza Wajtr

Projektový manažer

"Na podzim 2016 jsem řešil na rychlo hypotéku, protože jsem zaslechl, že se chystají v tomto ohledu na úvěrovém trhu změny, takže jsem trošku zpanikařil, aby se vše stihlo. Naštěstí jsem narazil na pana Svobodu, který hypotéku doslova bleskově vyjednal a za super podmínek, a to i přesto, že jsem svoje požadavky na nastavení několikrát měnil. Můžu jen doporučit."

Ing. Radek Bukai

Jednatel společnosti

"Marek Svoboda mi pomohl vyřešit přefinancování hypotéky, ačkoli se to zdálo téměř nemožné. Umí si poradit i s komplikovanými případy."

Helena Opolzerová

Obchodní zástupce

"Ráda bych touto cestou poděkovala panu Marku Svobodovi za profesionální přístup při refinancování naší hypotéky. Díky výhodným podmínkám, které nám vyjednal, nám ušetřil mnoho peněz a času. Velké díky za přátelské a milé jednání."

Petra Veselá

Asistentka hejtmana KHK

"Kompletní a profesionální servis, na který se můžete spolehnout. Moc děkuji za vše."

Jana Zajícová 

"Děkuji za realizaci mého snu...Máro jsi nejlepší!

Radek a Michaela Matušíkovi

Hypotéku jsme s manželkou začali shánět na vlastní pěst, oběhli jsme si pár bank a nechali si nezávazně vytisknou pár návrhů k porovnání. Poté jsme narazili na pana Svobodu a řekli si, že vyzkoušíme i jeho.
Pan Svoboda vyslechl naše požadavky a na další schůzce nám předvedl daleko lepší návrhy přesně podle našich představ, s daleko lepšími podmínkami. V průběhu podepisování smluv s bankou byl také přítomen, měli jsme tak jistotu dodržení sjednaných podmínek..

Manželé Brzkovi 

Státní zaměstnanci

Marku Svobodovi děkujeme za profesionalitu, ochotu a vynikající přístup. Vše za nás zajistil, do banky jsme vůbec nemuseli, vyjednal nám skvělou úrokovou sazbu. Doporučujeme ho dalším klientům. Brzkovi

Vložit referenci

Měl jsem tu možnost pomoci Vám s financováním Vašeho bydlení? Potěšíte mě, když mi napíšete referenci. 

Domluvte si osobní setkání

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se Vám ozvu co nejdříve zpět.